fbpx
Klinika Sportu

 

KLINIKA SPORTU fizjoterapia motoryka sport

Klinika Sportu to miejsce nowoczesnego podejścia do zdrowia i uprawiania sportu

 

Dlaczego warto wybrać Klinikę Sportu?

Indywidualne podejście

W Klinice Sportu każdy pacjent ma zapewnioną indywidualną opiekę. Sesje terapeutyczne odbywają się w gabinecie oraz na sali treningowej, gdzie fizjoterapeuta poświęca całą swoją uwagę tylko Tobie. Dzięki temu możesz liczyć na maksymalne bezpieczeństwo i skuteczne monitorowanie postępów, co prowadzi do szybszych i bardziej trwałych efektów terapii.

Fizjoterapia

Doświadczenie kliniczne zdobyte podczas wieloletniej pracy zarówno w placówkach służby zdrowia, jak i w trakcie świadczenia usług fizjoterapeutycznych w sporcie profesjonalnym i amatorskim, pozwala nam z pełną świadomością i wiedzą przywracać pacjentów do pełnej sprawności.

Szeroki wachlarz metod fizjoterapeutycznych takich jak terapia tkanek miękkich układu mięśniowo-powięziowego, IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization), terapia manualna Mulligan Concept oraz Ackermann, Compex, Taping czy Pinopresura daje możliwość optymalizacji procesu leczenia, skraca czas trwania rehabilitacji oraz umożliwia bezpieczny powrót do zdrowia i aktywności. Warto zaznaczyć, że wymienione metody to tylko niektóre z tych jakie stosujemy w Klinice Sportu. W procesie przywracania sprawności wykorzystywane są także zabiegi fizykoterapii takie jak krioterapia czy elektroterapia. 


Naszymi podopiecznymi są często sportowcy, osoby aktywne fizycznie, ale też Ci, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mogą pozwolić sobie na codzienną dawkę ruchu - dzieci i dorośli. 


Motoryka

Motoryka to osobna gałąź nauk o sporcie. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, łączymy wiedzę medyczną z pasją do aktywności fizycznej. Ćwiczenia dobierane są i dostosowane do indywidualnych potrzeb, między innymi według amerykańskiego konceptu FMS (Functional Movement Systems). Możesz być pewien, że każde powtórzenie wykonasz poprawnie, a każde wyznaczone obciążenie będzie zgodnie z założonym celem.

Psychologia

Psychologia sportu to w dzisiejszych czasach nieodzowny element rywalizacji sportowej. W Klinice Sportu możesz skorzystać z pomocy fachowców, pasjonatów, wykładających na państwowej uczelni wyższej, ucząc tym samym przyszłą kadrę sztabów sportowych. Zapewniamy najwyższej jakości pomoc - począwszy od wsparcia na etapie kontuzji, a skończywszy na pomocy w utrzymaniu szczytu formy!

Dietetyka

Mówi się, że dieta to 30% sukcesu w sporcie. Wskocz na wyższy poziom i odkryj nowe pokłady sił drzemiących w Tobie. Zadbaj o swój organizm który będąc motorem Twojego sukcesu, potrzebuje określonego paliwa w postaci zbilansowanej diety.

 


Stworzyliśmy miejsce, gdzie wiele dziedzin nauk ścisłych obecnych na co dzień w sporcie spotyka się w jednym celu - aby pomóc Tobie, nie zależnie od tego czy jesteś zawodowym sportowcem, amatorem czy z ruchem masz do czynienia sporadycznie.

Naszym celem jest Twój cel - sukcesem Twój sukces!


Klinika Sportu w przeszłości sprawowała pieczę nad zdrowiem zawodników m.in. Wisła Warszawa (ekstraklasa siatkówki kobiet), Reprezentacji Polski w Piłce Sześcioosobowej czy FC Barcelona Escola Varsovia (dzieci od 8 roku życia do kategorii seniora) - dlatego też szeroko pojęta opieka medyczna młodych sportowców i problemy związane z uprawianą dyscypliną to dla nas "chleb powszedni". Więcej o historii przeczytasz w zakładce Nasz zespół.

Miejsce 

Warszawa Wesoła

Gabinet fizjoterapii dzieci i dorosłych Klinika Sportu w Warszawie Wesoła mieści się na obiekcie Studia Treningu Better Way. 15 km od centrum Warszawy, ulica Trakt Brzeski 57B parter (Budynek Doktor A), 05-077 Warszawa Wesoła przy drodze krajowej nr. 2.

Konstancin-Jeziorna

Gabinet fizjoterapii dzieci i dorosłych Klinika Sportu w Konstancinie-Jeziorna znajduje się na obiekcie Studia Treningu Better Way. 20 km od centrum Warszawy, przy ulicy Rycerska 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna.

 

Z pewnością wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego przypadku, oraz zaangażowanie w to co robimy - najważniejsze dla nas jest Twoje zdrowie!

Galeria:

View the embedded image gallery online at:
https://klinikasportu.pl/index.php/o-nas/idea#sigProId4980802725

Zobacz również:

Nasz zespół  Zaufali nam  Terapia indywidualna 

Co leczymy?  Metody terapii  Konsultacja