fbpx
Klinika Sportu

"

 

KLINIKA SPORTU fizjoterapia motoryka sport

Testy pozwalają ocenić potencjał całej drużyny, jak i poszczególnych zawodników oraz ustalić ich mocne i słabe strony

 

Testy pozwalają ocenić potencjał całej drużyny jak i poszczególnych zawodników oraz ustalić ich mocne i słabe strony. Dzięki wynikom mamy możliwość optymalnego dobierania i indywidualizowania obciążeń treningowych, monitorowania rozwoju sportowca i jego postępów w dłuższej perspektywie czasu. Możemy również ocenić jego predyspozycje, jeśli chodzi o dyscyplinę sportową/pozycję na boisku.

 

Testy i badania podzielone zostały na 3 części:


Badanie fizjoterapeutyczne
   Testy funkcjonalne   Testy motoryczne

  

Dostępne w 4 rodzajach pakietów:

Pakiet Yellow   Pakiet Blue   

Pakiet Red   Pakiet Black

 

Ty decydujesz czy interesuje Cię wykonanie pełnego badania (pakiet Black), czy tylko wybrane testy np. motoryczne (pakiet Yellow).


WSZYSTKIE TESTY WYKONUJEMY DWUKROTNIE, CELEM MOŻLIWOŚCI PORÓWNANIA WYNIKÓW I ICH OCENY W KONTEKŚCIE PRZEPRACOWANEGO OKRESU.


Analiza otrzymanych danych pozwala określić pożądane korekcje oraz wyznaczyć zalecenia mające na celu poprawę stanu układu mięśniowo-szkieletowego badanego (usługa dodatkowa). Stosując się do nich zwiększamy swoją sprawność fizyczną, oraz umożliwiamy zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji!

 

Optymalne dobieranie i indywidualizacja obciążeń treningowych, monitoring rozwoju sportowca i jego postępów w dłuższej perspektywie czasu

Zobacz również:

Zaufali nam   Metody terapii   Prewencja i regeneracja

Zabezpieczenie medyczne   Compex   Trening funkcjonalny