fbpx
Klinika Sportu

 

KLINIKA SPORTU fizjoterapia motoryka sport

Klinika Sportu to gabinet nowoczesnej fizjoterapii i podejścia do zdrowia

 

Dzięki ciągłym postępom w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji sportowej, rozwój innowacyjnych metod leczenia jest olbrzymi. Rozwój ów ma na celu przyspieszenie regeneracji, zapobiegając urazom i poprawiając wydajność fizyczną lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Klinika Sportu to gabinet nowoczesnej fizjoterapii. Stale podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe uczestniczymy w międzynarodowych szkoleniach, kursach, konferencjach. W leczeniu stosujemy sprawdzone i uznane na świecie metody oparte o zdobyte kwalifikacje oraz wieloletnią praktykę. Proponujemy bezpieczną terapię manualną skojarzoną z fizykoterapią oraz rehabilitacją ruchową i treningiem.


Jesteśmy dumni, że w naszym centrum fizjoterapii skorzystać możesz z najbardziej innowacyjnych i skutecznych metod rehabilitacji.


 METODY:

Pinopresura

Mulligana Concept

IASTM

Voodoo flossingBańka chińskaPNFFMSTapingCompex

Masaż przyrządowyMasaż uciskowy BOA

 

Fizjoterapia obejmuje wiele różnych metod leczenia. W zależności od konkretnych problemów które wystąpią, dobierane są odpowiednie techniki pracy – wszystko po to, abyś możliwie szybko i bezpiecznie wrócił  do formy

Zobacz również:

Co leczymy?   Konsultacja   Fizykoterapia

Trening motoryczny   Odnowa biologiczna   Nasz zespół